Ізраїль вшановує Тараса Шевченка

Щодо  відзначення 200-річчя від

Дня народження Т.Г.Шевченка

Посольство України в Державі Ізраїль здійснює підготовку заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Зокрема, в Українському культурному центрі в Ізраїлі (УКЦ) протягом березня 2014 року планується проведення музично-поетичних вечорів та презентацій, присвячених великому українському поету та живописцю, організація експозиції художніх творів Т.Г.Шевченка. Крім того, опрацьовується можливість розміщення публікацій у місцевій пресі та радіо-передач. Декілька музичних і поетичних заходів заплановано в таких містах, як Єрусалим, Хайфа, Нєтанія, Реховот.

У цьому зв’язку, Посольство звертається до Національного музею Тараса Шевченка та Шевченківського національного заповідника із проханням надіслати актуальні інформаційні матеріали про життя та творчість Т.Г.Шевченка, публікації (російською мовою) для розміщення в ізраїльських ЗМІ (тематика публікацій повинна враховувати особливості країни перебування) та репродукції картин художника (в електронному вигляді або, при можливості, роздруковані) для експонування в УКЦ.

Водночас Посольство готове розглянути можливі пропозиції Музею та Заповідника щодо перспектив співпраці у контексті святкування ювілею Т.Г.Шевченка.

Контактна особа у Посольстві -  Олена Іванчук, 2 секретар з питань преси та культури, імейл: o.ivanchuk@mfa.gov.ua, тел. - +972-54-688-31.