V Всеукраїнська наукова конференція «Осінні читання» за темою: «Не згасне слава Сонцелюба»

Департамент культури ВМР

Вінницький літературно-меморіальний музей М.М.Коцюбинського

Україна, 21009, м.Вінниця, вул. І.Бевза,15. Тел.(0432) 26-32-98

E-mail: Myzei_MKotsybinskogo@i.ua

Інформаційний лист

Департамент культури Вінницької міської ради, Вінницький літературно-меморіальний музей М.М.Коцюбинського запрошує взяти участь у V Всеукраїнській науковій конференції «Осінні читання» за темою: «Не згасне слава Сонцелюба», що присвячується 150–річчю від дня народження М.Коцюбинського. Конференція відбудеться 16-17 вересня 2013 року у виставковій залі музею «Світлиця», за адресою: 21009, м. Вінниця, вул. І.Бевза,15, Вінницький літературно-меморіальний музей М.М.Коцюбинського.

Початок роботи 16 вересня о 14.00 годині.

На конференції пропонується обговорити наступні теми:

Штрихи до портрета видатного подолянина М.М.Коцюбинського.

Традиції М.Коцюбинського в творчості українських письменників.

Творчі взаємини М.Коцюбинського з діячами культури кінця ХІХ початку ХХ ст.

Вивчення творчості М.Коцюбинського на уроках української літератури. (Розробки уроків, сценаріїв літературних свят).

Країни Європи в житті і творчості М.Коцюбинського.

Переклади творів М.Коцюбинського в світовій літературі.

Про свою участь просимо повідомити до 1 липня за тел. (0432) 26-32-98, 0680344360, 0668058665 (Лариса) або електронною поштою: Myzei_MKotsybinskogo@i.ua

Планується видання матеріалів конференції до її початку, тому дуже просимо до 1 серпня надіслати електронною поштою фото учасників конференції з короткими (до 5 речень) авторськими характеристиками, контактними телефонами та матеріали виступів.

Матеріал повинен відповідати таким вимогам:

1. Авторський текст обсягом 10-12 сторінок А4 подається у друкованому вигляді у форматі MS World через 1 інтервал, кегль 14. Список літератури під назвою «Джерела і література» подається в алфавітному порядку вкінці тексту (кегль 12, інтервал 1). Усі поля  - 2 см.

2. У правому верхньому кутку – прізвище, ім’я, по-батькові, факультет, місто, навчальний заклад, науковий керівник. Через 1 пробіл – тема, через 1 пробіл – текст.

3. Рукописи мають бути відредаговані відповідно до вимог державного стандарту. Автори відповідають за повноту висвітлення досліджених питань, системність викладу, достовірність наведених фактів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Доповіді друкуються в авторській редакції.

Проживання за рахунок приймаючої сторони. Проїзд та добові за рахунок відряджаючої сторони.

Оргкомітет