Напередодні відзначення річниці повернення Тараса Шевченка в Україну

n393-2 n393-1

n393-3

n393-4

  

Близько 100 активних учнів з 24 регіонів України завітали на Черкащину. 4-5 травня тут відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів «З Україною в серці». Збір лідерів відбувався за підтримки Міністерства освіти і науки України. 5 травня учасники збору відвідали Канів, вклонилися могилі Кобзаря, прослухали екскурсію по музею Тараса Шевченка і Тарасовій світлиці, виконали Гімн України.

А наступного дня на могилу Великого поета прибули учні Рівненського обласного ліцею-інтернату, учасники зразкової капели бандуристів «Нащадки» (художній керівник Ірина Горбатюк). Це їхня третя подорож до Канева, на могилу генія з метою: «відзвітувати і своєю творчістю вклонитися Великому Кобзареві». Як і їхні попередники кобзарі-бандуристи, які свого часу піднімалися на ці священні верховини віддати шану геніальному поету, учасники капели заспівали пісні на слова Тараса Шевченка та про нього, які цього дня змогли почути відвідувачі  Шевченківського меморіалу. Бандуристи  з цікавістю оглянули експозицію музею, особливо їм сподобався куточок, присвячений кобзарству, залишили запис у Книзі вражень.

Тамара Філіпович,  Віта Дзима

n393-5 n393-6
Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

У Каневі провели міжнародну наукову конференцію

Додано: 21.04.2018, 13:41

18-19 квітня в конференц-залі музею Тараса Шевченка була проведена Міжнародна науково-практична конференція Далі ...

ШЕВЧЕНКО У ФОЛЬКЛОРІ

Додано: 17.04.2018, 08:46

Пропонуємо увазі фрагмент одного з листів до Шевченківського національного заповідника від Володимира Гончаренка Далі ...

Виставка «Художники – ілюстратори української книги»

Додано: 1.04.2018, 09:49

28 березня у науково-дослідному відділі «Літературна Канівщина» відбулося відкриття виставки Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова