Мистецький проект «Земля із небом гомонить»

Шановні  канівці та гості нашого міста!


a31-1 19 травня 2017 року о 15-00 у виставковому залі музею Тараса Шевченка  на Тарасовій горі відбудеться  презентація  Всеукраїнського мистецького проекту  «Земля із небом гомонить» за участі  автора, члена Національної  спілки художників України,  Заслуженого художника України  Анатолія Марчука (м. Київ).

Народився  митець   на Київщині, навчався в образотворчій студії Київського жовтневого палацу (нині Міжнародний центр культури і мистецтв) у відомих художників Миколи Родіна, Матвія Гуляєва, Василя Забашти, удосконалював свою майстерність у приватній школі  Віктора Зарецького.  Закінчив майстерню книжкової графіки  професора Василя Чебаника Київського державного художнього інституту (нині Національна  академія мистецтв та архітектури).

Анатолій Марчук –  сучасний талановитий український художник, котрий працює в галузях станкової графіки та малярства, у творчості якого поєднані вітчизняна реалістична традиція і новітні  пошуки  як української, так і світової  художньої школи.  Митець  – учасник  українських та міжнародних виставок, організатор щорічних пленерів, симпозіумів, літературно-мистецьких свят на  Київщині.

Роботи   митця зберігаються у 40 музеях України та світу, приватних збірках поціновувачів його творчості  в Україні, Польщі, Німеччині, США, Австралії та Канаді.  Його творчості і громадській діяльності присвячено більше двадцяти телевізійних фільмів.

Нині художник працює над живописним  та  графічним відображенням дорогих серцю краєвидів, пам'яток історії, культури  та архітектури України, які  представлені на виставці у музеї Тараса Шевченка у Каневі.

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова