Подяка за гостинний прийом

n412-2 n412-1

n412-3

n412-4

На адресу Шевченківського національного заповідника та його генерального директора Мар’яна Піняка надійшов лист від Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Хорватії  Томіслава Відошевіча, в якому, зокрема, зазначено:

«Дозвольте засвідчити Вам свою повагу та подякувати за гостинний прийом, наданий мені під час мого робочого візиту до міста Канів та відвідування Шевченківського національного заповідника. Хотів би висловити мою щиру вдячність Вам і Вашим співробітникам за гостинність і турботу, надзвичайно цікаву екскурсію та незабутні враження під час перебування на оспіваній Великим Тарасом Шевченком Черкащині. Щиро бажаю Вам натхнення і успіхів у Вашій великій і важливій праці! Посольство Республіки Хорватії в Україніі та я особисто відкриті для співпраці задля добробуту наших країн і народів».

Під час нещодавнього візиту пана Томіслава Відошевіча з пам’ятками Шевченківського національного заповідника та міста Канева  його ознайомили Мар’ян Піняк і Канівський міський голова Ігор Ренькас. Екскурсію англійською мовою в музеї Тараса Шевченка провела науковий співробітник Шевченківського національного заповідника Тетяна Мітіна. 

n412-6 n412-5
Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Відхід у вічність Василя Пилип’юка

Додано: 20.11.2017, 15:52

Глибокою скорботою відізвалась звістка про передчасний відхід у вічність Василя Пилип’юка Далі ...

150-річчя від дня народження академіка Миколи Біляшівського

Додано: 6.11.2017, 10:26

24 жовтня громадськість України відзначала 150-річчя від дня народження академіка Миколи Федотовича Біляшівського Далі ...

Тарасова гора - духовна вершина України

Додано: 6.11.2017, 08:50

On-line екскурсія для всіх Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова