День Канева

n414-1

n414-2

n414-3

16 вересня 2017 року з нагоди відзначення 939-ї річниці міста Канева відбулися урочисті заходи під гаслом «Канів – місто у серці», участь у яких взяли співробітники музеїв Шевченківського національного заповідника.

На території набережної р. Дніпро творчою групою було підготовлено  презентацію підрозділів Шевченківського національного заповідника, яка включала в себе фотовиставку, виставку друкованої продукції, що всебічно представила діяльність музеїв Т. Шевченка, «Тарасової світлиці», «Літературної Канівщини», «Декоративно-прикладного мистецтва Канівщини», «Канів від давнини до сучасності».

Співробітниками Заповідника для жителів та гостей міста було організовано низку майстер-класів: виготовлення народної оберегової ляльки-зернівки (науковий співробітник  Т. В. Ярмош), малюнок аквареллю «Краєвиди мого міста» (художник  О. М. Шевченко), вироби з натуральної нитки  (завідувач відділу О.М. Ісаєва).

Справжньою родзинкою презентаційної виставки стала фотозона, облаштована у вигляді етнолокації, де кожний бажаючий міг переодягнутись в українське національне вбрання та зробити фото на пам’ять, поринувши у глибину віків.

Святковий настрій громади підтримувався музичним супроводом, що лунав під час перегляду презентаційної виставки. Тож, завітавши до тематичного куточка Шевченківського національного заповідника, канівці та гості міста могли не лише черпати інформацію про діяльність музеїв, а й споглядати фото краєвидів, що відкриваються з Тарасової гори,  отримати власноруч виготовлений сувенір та зробити фото на пам’ять.

Текст: Л. А. Сокур, Т. М. Чулкова

Фото: Ю. А. Кардаш

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Семінар «Оцифроване надбання: збереження, доступ, репрезентація»

Додано: 30.11.2017, 13:10

21-23 листопада відбувся міжнародний науково-практичний семінар Далі ...

Науково-практична конференція «Мистецькі надбання мого рідного краю»

Додано: 30.11.2017, 10:24

«…будь творчою особистістю, інші ролі зайняті» Далі ...

«Я вірю в силу духу українського народу»

Додано: 30.11.2017, 09:29

Виставка та круглий стіл до 80-річчя від дня народження Вячеслава Чорновола Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова