День Канева

n414-1

n414-2

n414-3

16 вересня 2017 року з нагоди відзначення 939-ї річниці міста Канева відбулися урочисті заходи під гаслом «Канів – місто у серці», участь у яких взяли співробітники музеїв Шевченківського національного заповідника.

На території набережної р. Дніпро творчою групою було підготовлено  презентацію підрозділів Шевченківського національного заповідника, яка включала в себе фотовиставку, виставку друкованої продукції, що всебічно представила діяльність музеїв Т. Шевченка, «Тарасової світлиці», «Літературної Канівщини», «Декоративно-прикладного мистецтва Канівщини», «Канів від давнини до сучасності».

Співробітниками Заповідника для жителів та гостей міста було організовано низку майстер-класів: виготовлення народної оберегової ляльки-зернівки (науковий співробітник  Т. В. Ярмош), малюнок аквареллю «Краєвиди мого міста» (художник  О. М. Шевченко), вироби з натуральної нитки  (завідувач відділу О.М. Ісаєва).

Справжньою родзинкою презентаційної виставки стала фотозона, облаштована у вигляді етнолокації, де кожний бажаючий міг переодягнутись в українське національне вбрання та зробити фото на пам’ять, поринувши у глибину віків.

Святковий настрій громади підтримувався музичним супроводом, що лунав під час перегляду презентаційної виставки. Тож, завітавши до тематичного куточка Шевченківського національного заповідника, канівці та гості міста могли не лише черпати інформацію про діяльність музеїв, а й споглядати фото краєвидів, що відкриваються з Тарасової гори,  отримати власноруч виготовлений сувенір та зробити фото на пам’ять.

Текст: Л. А. Сокур, Т. М. Чулкова

Фото: Ю. А. Кардаш

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

День Канева

Додано: 17.09.2018, 10:21

15 вересня 2018 року місто Канів відзначило свою ювілейну 940-річницю… Далі ...

Благословенні Богом українки

Додано: 14.09.2018, 14:12

У країнах, що їх Бог благословив вродливим жіноцтвом, красуні мусять бути звичайними собі жінками Далі ...

«Тарасова світлиця» знову відкрила двері

Додано: 6.09.2018, 13:15

В День незалежності України перший народний музей Тараса Шевченка відкрив двері для відвідувачів Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова