Круглий стіл «Підвищення іміджу сучасного фахівця: європейський досвід та українські реалії»

n416-1

n416-2

n416-3

n416-4

n416-5

n416-6

З нагоди відзначення Дня соціолога 4 жовтня 2017 року у Каневі відбулось виїзне засідання Черкаського регіонального відділення Черкаського регіонального відділення України, у рамках якого було проведено круглий стіл «Підвищення іміджу сучасного фахівця: європейський досвід та українські реалії», організований Черкаським регіональним відділенням Соціологічної Асоціації України спільно з Шевченківським національним заповідником та Канівським коледжем культури і мистецтв.

У заходах взяли участь: перший заступник генерального директора Шевченківського національного заповідника Ліховий Ігор Дмитрович; директор Канівського коледжу культури і мистецтв, кандидат історичних наук Тихомир Віктор Петрович; голова Черкаського регіонального відділення Соціологічної Асоціації України, кандидат соціологічних наук Дудко Людмила Андріївна; викладачі провідних вищих навчальних закладів м. Черкас; викладачі Канівського коледжу культури і мистецтв; працівники Соціологічної служби TNS; члени Черкаського регіонального відділення Соціологічної Асоціації України та наукові співробітники Шевченківського національного заповідника – Філіпович Тамара Іванівна, Сокур Людмила Анатоліївна, Чулкова Тетяна Миколаївна.

Свою роботу учасники круглого столу розпочали із відвідин святині Черкаської землі – могили великого українця – Тараса Григоровича Шевченка та покладання квітів.

Із вітальним словом до учасників круглого столу звернувся перший заступник генерального директора Шевченківського національного заповідника Ліховий Ігор Дмитрович. Наголосивши на особливому значенні постаті Тараса Шевченка у консолідації та поступі української нації на сучасному етапі. Також гості прослухати захоплюючу та змістовну екскурсію, яку провів Ігор Дмитрович.

Подальшу роботу учасники круглого столу продовжили на базі Канівського коледжу культури і мистецтв.

Роботу круглого столу відкрив запальний виступ ансамблю народної музики «Здоровенькі були» Канівського коледжу культури і мистецтв (керівник:  Шевченко Петро Миколайович). Директор коледжу, кандидат історичних наук Тихомир Віктор Петрович та голова Черкаського регіонального відділення Соціологічної асоціації України, кандидат соціологічних наук Дудко  Людмила Андріївна привітали  присутніх з Днем соціолога та Днем працівника освіти. Модератором заходу виступила кандидат історичних наук Сокур Людмила Анатоліївна.

Неабиякий інтерес у присутніх викликали доповіді працівників Шевченківського національного заповідника Філіпович Тамари Іванівни «Місце культурно-освітньої роботи у формуванні позитивного іміджу Шевченківського національного заповідника», Чулкової Тетяни Миколаївни «Виставкова діяльність як фактор підвищення іміджу сучасного музею» та Сокур Людмили Анатоліївни «Туристично-інформаційний центр як засіб формування та просування іміджу Шевченківського національного заповідника».

У ході роботи круглого столу було обговорено проблеми формування позитивного іміджу у сфері освіти та культури, зокрема, можливі шляхи, засоби та інструментарій підвищення іміджевої складової діяльності закладів та установ даної сфери.

Круглий стіл на тему: «Підвищення іміджу сучасного фахівця: європейський досвід та українські реалії» відбувся на високому науковому та організаційному рівні, став ареною жвавих дискусій, обміну думками та дозволив окреслити плани на подальшу співпрацю у даному форматі. 

 

 

Текст: Людмила Сокур

Фото: Дмитро Борщ

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Григорій Грабович: «Шевченкова візія, його поезія, його віра у майбутнє України стали тим поштовхом, який створив українську націю…»

Додано: 19.06.2018, 10:07

14 червня 2018 року у конференц-залі Шевченківського національного заповідника відбулась зустріч з Григорієм Грабовичем, відомим українсько-американським літературознавцем, шевченкознавцем, професором Гарвардського університету, засновником і головним редактором часопису «Критика», автором праць «Шевченко як міфотворець», «Шевченко, якого не знаємо», «Шевченкові «Гайдамаки»: Поема і Критика» та інших. У заході також взяли участь Ірина Щербанюк, музикознавець, науковий співробітник Меморіального будинку-музею М. В. Лисенка (1979-2006), наукові співробітники музеїв Шевченківського національного заповідника та канівці. Модератором зустрічі виступив Ігор Ліховий, перший заступник генерального директора Шевченківського національного заповідника. Далі ...

Культурно-мистецький проект, присвячений 100-річчю Української революції та взяття під державну опіку Шевченківського меморіалу

Додано: 19.06.2018, 09:39

22 травня 1861 року українська громада виконала волю Тараса Шевченка і поховала його в Каневі на Чернечій горі. Далі ...

Тернистий шлях Федора Габелка

Додано: 9.06.2018, 15:01

8 червня 2018 року Шевченківський національний заповідник отримав поштою приємний дарунок — книгу Федора Габелка «Тернистим шляхом: спогади, роздуми, вірші», яка тільки що побачила світ у київському видавництві Українського центру гуманітарної інформації (УЦГІ) «Світогляд». Книгу надіслало видавництво. На звороті титулу — подяка за сприяння у виданні цієї книги ряду підприємств і установ, зокрема Шевченківському національному заповіднику. Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова