Мрії збуваються тут!

n419-2 n419-1

n419-3

n419-4

n419-5

n419-6

n419-7

Саме під таким гаслом 19 жовтня 2017 року 109 країн світу відзначали Міжнародний день кредитних спілок. В Україні ж святкове засідання під назвою «Кредитний рух на створення кращого суспільства» відбулося 21 жовтня 2017 року на Тарасовій горі. Спільний захід, проведений Шевченківським національним заповідником і World Council of Credit Unions, був водночас присвячений і святкуванню 20-річчя КС «Кредит-Союз» (Черкаси). І це не випадково. Адже у ювілейний Шевченківський рік, 8 червня 2014 року, спільно з кредитними спілками, за ініціативи КС «Кредит-Союз», в музеї Тараса Шевченка було відкрито мистецьку виставку з фондів заповідника під назвою «До Шевченка крізь часі кордони». (Про цю подію вміщено статтю на сайті ШНЗ). Цей проект був здійснений завдяки фінансової підтримки кредитних спілок України та США й Канади. На їхні кошти було придбано і встатковано музейне обладнання у виставковому залі №2. Нагадаю, що тоді у заході взяло участь близько 80-ти представників кредитних спілок. На пам’ять про доброчинність у виставковому залі було вміщено дошку, з інформацією про спонсорів.

Один із учасників урочистостей 2017 року Петро Маковський, покладаючи квіти на могилу Великого Кобзаря від кредитних спілок України разом із Марією Галонською, дякував за таку високу честь — бути на цій Горі. Ось так розпочалися святкування.

В ошатному конференц-залі музею Тараса Шевченка словами вдячності за співпрацю привітали присутніх музейні співробітники, адже за ці роки було проведено більше 70-ти мистецьких виставок. І як результат, музейна колекція поповнилася прекрасними роботами на шевченківську тематику, зокрема, — Анатолія Буртового (Київ), Івана Фізера (Черкаси), Олександра Охапкіна (м. Олександрія Кіровоградської обл.), Тетяни Гарькавої (Дніпро), родини Лисеньких (Канів-Київ), Любові Міненко (Київ), Марини Соченко (Київ), Руслана Теліпського (Луцьк), Володимира Слєпченка (Київ), Валерія Шаленка (Львів), Анатолія Марчука (Київ), а також художніми роботами творчої спілки «Мистецька скарбничка» (Канів) та ін.

З вітальним словом до колег звернувся Голова правління КС «Кредит – Союз» В. О. Казарінов. Вела засідання заступник голови спостережної КС «Кредит- Союз» І. Г. Чернушенко. Про досягнення і проблеми кредитного руху в Україні йшлося у виступах директора Української Світової кооперативної ради І. М. Драгомирецької; Президента Всеукраїнської асоціації кредитних спілок О. Л. Мороз; заступника директора департаменту — начальника відділу моніторингу впливу регуляторних актів, контролю та аналізу виконання заходів впливу на ринку кредитних установ національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг І. С. Невінчаного, а також голів правлінь кредитних спілок Івано-Франківська, Львова, Копиченців, Косіва, Шполи, Умані, Стрія та інших міст України. Насамкінець, як і в 2014 році, усі присутні злагоджено заспівали «Реве та стогне Дніпр широкий».

Створити успішну країну для наших дітей — це головна мета діяльності кредитного руху і Україні. Хіба не про це мріяв і Тарас Шевченко? Лише разом, спільними зусиллями буде «Слава Україні!», а у золотий вік увійдуть люди, які вміють об’єднуватися.

Текст: Світлана Брижицька

Фото: Юрій Кардаш, Петро Маковський

n419-8

n419-10

n419-9

n419-11

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Ремонтні роботи

Додано: 23.11.2018, 08:55

Виставка «Шевченко-художник»

Додано: 20.11.2018, 11:40

13 листопада у науково-дослідному відділі «Літературна Канівщина» відбулося відкриття виставки «Шевченко-художник» Далі ...

Немає поганої поезії...

Додано: 20.11.2018, 11:12

У науково-дослідному відділі «Літературна Канівщина» відбувся літературний вечір Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова