Мото-фестиваль Тарасова Гора

n453-2 n453-1

n453-3

n453-4

n453-5

Легендарному, одному з  наймасштабніших міжнародних мото-фестивалів Тарасова Гора у цьому році виповнилося 16 років.

На Тарасову гору приїхали любителі швидкості з більш як 10 країн світу!
Мотофестиваль "Тарасова Гора" отримав перший "паспорт" «Нам 16 років! Вже можна! Але не все» – такий девіз цьогорічного зліту байкерів, що з 2002 року проходить на Черкащині. 
До цього фесту мотородина ставиться як до живої істоти, тому він і отримав жартівливий паспорт на ім’я Тарасова Гора Сальвадорівна, пише “Нові Доба”.
Понад 8 тисяч членів мотоклубів із усіх усюд України та з-за кордону (Польща, Естонія, Латвія, Іспанія, Німеччина, Італія та інші) об’єднав фестиваль  у перші вихідні літа. Локацією для мотовершників став санаторій «Світанок» у селі Свидівок. 

Упродовж чотириденного дійства учасники випробовували своїх залізних коней на міцність і витривалість, спілкувалися та розважалися. Допомагали в цьому відомий італійський рок-гурт – "Folkstone". Також приїхали й українські гурти – «Тартак», «Карна», «Жадан і Собаки», «Брати Станіслава», «Роялькіт», «Man-Gust», «Krichuss», «BigBreenBag».

2 червня учасники понад двохтисячною колоною рушили до Канева, щоб традиційно вшанувати Великого Кобзаря. Бо вважають, що у Тараса Шевченка і байкерів чимало спільного. 

"Це бунтарський дух. Ми любимо свободу, ми любимо мандрувати, ми любимо Україну, оце все і поєднує", – зауважує організатор фестивалю Ашот Арушанов. 

Мотоциклісти піднялися на гору, поклали квіти на могилу Тараса Шевченка і зробили традиційне фото.
n453-6 n453-7
Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Гран-Прі Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» Георгію Георгіадісу

Додано: 25.07.2018, 12:04

«Тарас Шевченко єднає народи» - Міжнародний проект-конкурс, який у 2018 році вже втретє поспіль пройшов в Україні Далі ...

Художній всесвіт Віктора Крючкова

Додано: 13.07.2018, 13:03

10 липня 2018 року у Шевченківському національному заповіднику відкрилася персональна виставка відомого черкаського скульптора, члена Гільдії українських медальєрів та Національної спілки художників України Віктора Крючкова (м. Черкаси). Далі ...

UKRAINIAN ID. Літературна локація

Додано: 10.07.2018, 14:27

7 липня 2018 року у рамках проведення Міжнародного Форуму Ukrainian ID відбулася літературна локація Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова