Мото-фестиваль Тарасова Гора

n453-2 n453-1

n453-3

n453-4

n453-5

Легендарному, одному з  наймасштабніших міжнародних мото-фестивалів Тарасова Гора у цьому році виповнилося 16 років.

На Тарасову гору приїхали любителі швидкості з більш як 10 країн світу!
Мотофестиваль "Тарасова Гора" отримав перший "паспорт" «Нам 16 років! Вже можна! Але не все» – такий девіз цьогорічного зліту байкерів, що з 2002 року проходить на Черкащині. 
До цього фесту мотородина ставиться як до живої істоти, тому він і отримав жартівливий паспорт на ім’я Тарасова Гора Сальвадорівна, пише “Нові Доба”.
Понад 8 тисяч членів мотоклубів із усіх усюд України та з-за кордону (Польща, Естонія, Латвія, Іспанія, Німеччина, Італія та інші) об’єднав фестиваль  у перші вихідні літа. Локацією для мотовершників став санаторій «Світанок» у селі Свидівок. 

Упродовж чотириденного дійства учасники випробовували своїх залізних коней на міцність і витривалість, спілкувалися та розважалися. Допомагали в цьому відомий італійський рок-гурт – "Folkstone". Також приїхали й українські гурти – «Тартак», «Карна», «Жадан і Собаки», «Брати Станіслава», «Роялькіт», «Man-Gust», «Krichuss», «BigBreenBag».

2 червня учасники понад двохтисячною колоною рушили до Канева, щоб традиційно вшанувати Великого Кобзаря. Бо вважають, що у Тараса Шевченка і байкерів чимало спільного. 

"Це бунтарський дух. Ми любимо свободу, ми любимо мандрувати, ми любимо Україну, оце все і поєднує", – зауважує організатор фестивалю Ашот Арушанов. 

Мотоциклісти піднялися на гору, поклали квіти на могилу Тараса Шевченка і зробили традиційне фото.
n453-6 n453-7
Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Григорій Грабович: «Шевченкова візія, його поезія, його віра у майбутнє України стали тим поштовхом, який створив українську націю…»

Додано: 19.06.2018, 10:07

14 червня 2018 року у конференц-залі Шевченківського національного заповідника відбулась зустріч з Григорієм Грабовичем, відомим українсько-американським літературознавцем, шевченкознавцем, професором Гарвардського університету, засновником і головним редактором часопису «Критика», автором праць «Шевченко як міфотворець», «Шевченко, якого не знаємо», «Шевченкові «Гайдамаки»: Поема і Критика» та інших. У заході також взяли участь Ірина Щербанюк, музикознавець, науковий співробітник Меморіального будинку-музею М. В. Лисенка (1979-2006), наукові співробітники музеїв Шевченківського національного заповідника та канівці. Модератором зустрічі виступив Ігор Ліховий, перший заступник генерального директора Шевченківського національного заповідника. Далі ...

Культурно-мистецький проект, присвячений 100-річчю Української революції та взяття під державну опіку Шевченківського меморіалу

Додано: 19.06.2018, 09:39

22 травня 1861 року українська громада виконала волю Тараса Шевченка і поховала його в Каневі на Чернечій горі. Далі ...

Тернистий шлях Федора Габелка

Додано: 9.06.2018, 15:01

8 червня 2018 року Шевченківський національний заповідник отримав поштою приємний дарунок — книгу Федора Габелка «Тернистим шляхом: спогади, роздуми, вірші», яка тільки що побачила світ у київському видавництві Українського центру гуманітарної інформації (УЦГІ) «Світогляд». Книгу надіслало видавництво. На звороті титулу — подяка за сприяння у виданні цієї книги ряду підприємств і установ, зокрема Шевченківському національному заповіднику. Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова