Всеукраїнська наукова конференція «ТАРАСОВА ГОРА: ЛЮДИ І ПОДІЇ»

МІНІСТЕРСТВО  КУЛЬТУРИ  УКРАЇНИ

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ  ЗАПОВІДНИК

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції «ТАРАСОВА ГОРА: ЛЮДИ І ПОДІЇ», присвяченій 100-річчю прийняття постанови Кабінетом Міністрів Української Держави про взяття під державну опіку могили Тараса Шевченка.

Конференція відбудеться 4 жовтня 2018 року в Шевченківському національному заповіднику (м. Канів, Черкаська обл., музей Т. Г. Шевченка, конференц-зал).

Тематичні напрями роботи конференції

- Тарасова  гора, Шевченкове слово у добу Української національно-демократичної революції 1917— 1921 рр;

- хранителі Шевченкового меморіалу;

- історія формування музейних колекції;

- музеї та заповідники як науково-дослідні осередки збереження історичної пам’яті,

- перспективи збереження та розвитку історико-культурних заповідників та музеїв, стан матеріальної бази, сучасні форми і методи діяльності;

- доступ до цифрової спадщини музеїв України;

- бібліотеки музеїв як центри комунікацій і репрезентацій культурної ідентичності регіонів;

- інформаційні технології в роботі музеїв та заповідників

- проблеми комплексної охорони пам’яток історії та природи, збереження історичних ландшафтів.

Вимоги оформлення доповідей

• Текст статті обсягом до 10 сторінок інтервалом 1,5 шрифтом Times New Roman 14 розміру; поля: верхнє, нижнє – 2 см; праве – 1,5 см, ліве – 3 см; абзацний відступ – 1 см; вирівнювання по ширині.

Цитати подаються у лапках « ». Посилання на джерела у тексті наводяться у квадратних дужках (по мірі того як вони зустрічаються у тексті), де перша цифра – номер джерела у списку літератури, а друга – номер сторінки. Номер джерела і номер сторінки відділяються комою, номери джерел – крапкою з комою, напр.: [1, 95–96] [див.: 2; 5; 7].  «Там само», «Там же» – не допускається.

Посилання на твори Тараса Шевченка подавати за академічним виданням: Шевченко Т. Г. Повне зібрання творів : У 12 т. / Редкол.: М.Г.Жулинський (голова) та ін. — К.: Наук. думка, 2001-2014.

Послідовність розміщення елементів статті: українською мовою — УДК; прізвище автора; назва статті (великими літерами по центру); анотація (без слова анотація, без абзацного відступу вирівняно по ширині тексту, інтервал між рядками одинарний, Times New Roman, 12 pt) і ключові слова (розпочинається словосполученням «Ключові слова: », без абзацного відступу, інтервал між стрічками одинарний, Times New Roman, 12 pt, курсив) мовою статті; виклад основного матеріалу статті; джерела та література; далі — один порожній рядок, англійською мовою — назва статті, анотація і ключові слова.

Ілюстрації — рисунки, таблиці (формат tiff, dpi 600).

Після статті через 1 інтервал подається в алфавітному порядку за наскрізною нумерацією список джерел під заголовком Джерела та література. Бібліографічні відомості про джерела оформлюються згідно з останніми вимогами державного стандарту.

● ілюстрації – рисунки, таблиці

УВАГА! За точність цитування, наведення прізвищ, дат, посилань, граматичні і стилістичні помилки відповідальність несуть автори матеріалів. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають вищезгаданим вимогам.

Заявки для участі у конференції та тексти статей до 1 вересня 2018 року (зразок додається) надсилати на адресу: tarasovagora@ukr.net

Для довідок: тел. (04736) 3-23-65 (окрім неділі і понеділка) (Брижицька Світлана Анатоліївна, Чорна Людмила Олексіївна).

Організаційний внесок для авторів публікацій у збірнику матеріалів – 150 грн. (передбачає часткове покриття витрат на проведення читань). Оплата під час реєстрації.

Усі витрати, пов’язані з перебуванням на наукових читаннях (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Як дістатися до Тарасової гори: таксі від вокзалу «Авторіка» або маршрутне таксі рейсом №2 з центра міста (площа Шевченка) (до кінцевої зупинки «Тарасова гора»).

ОРГКОМІТЕТ

ЗАЯВКА УЧАСНИКА
Всеукраїнської науково-практичної конференції
«ТАРАСОВА ГОРА: ЛЮДИ І ПОДІЇ», присвяченої 100-річчю прийняття постанови Кабінетом Міністрів Української Держави