Формування і розвиток дитячої творчості

n483-2 n483-1

 

n483-3

 

n483-4

 

n483-5

1 лютого у науково-дослідному відділі «Літературна Канівщина» Шевченківського національного заповідника відбулося міське методичне об`єднання бібліотекарів, вчителів

4-х класів та основ здоров`я на тему «Формування і розвиток дитячої творчості в новій українській школі засобами арт та бібліотерапії, їх вплив на здоров`я дитини». Захід організовано та проведено вчителями та бібліотекарем комунального закладу «Канівський ліцей №6 Канівської міської ради ОТГ Черкаської області» спільно з співробітниками науково-дослідного відділу «Літературна Канівщина».

В програму заходу включили екскурсію по виставці скульптурних портретів Георгія Стрітенка «Наша пам'ять – наша доля» та творчу зустріч з автором. Учасники методичного об`єднання відкрили для себе нове ім`я в мистецькому просторі. Адже Георгій Стрітенко лише нещодавно почав представляти свої роботи на виставках. Перша виставка експонувалася у Центрі Культури і Мистецтв (м.Канів), друга у Музеї гетьманства (м.Київ). У музеї «Літературна Канівщина» експонується третя персональна виставка талановитого митця.

Георгій Стрітенко зустрівся з бібліотекарями та вчителями, розповів про свої роботи та відкрив педагогічній спільноті ще одну грань свого таланту – літературну. Його поезія вражає не менше ніж скульптурні портрети. Сподіваємося, що вірші нашого земляка будуть опубліковані і знайдуть вдячного читача.

Родзинкою заходу став майстер-клас по ліпленню з глини від Георгія Стрітенка. Глина є прекрасним матеріалом для творчості, вона розвиває дрібну моторику, фантазію, просторове і образне мислення. У поєднанні з водою глина стає неймовірно пластичною, а від дотику рук – теплою і м’якою. Глиняну заготовку можна переробляти кілька разів, доводячи її до досконалості. Для цього потрібно її зволожити, перем’яти – і матеріал знову готовий до роботи. Під час майстер-класу кожен учасник оволодів базовими вміннями та навиками ліплення з глини і спробував створити скульптурний портрет.

Педагоги та бібліотекарі зможуть використати отримані на методоб`єднанні знання у своїй практичній роботі по формуванню та розвитку дитячої творчості.

Текст: Ірина Юрченко, Ольга Запісочна

Фото: Ірина Фрунт

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Виставка Петра Грицюка

Додано: 17.10.2019, 09:49

В музеї «Народне декоративне мистецтво Канівщини» діє виставка Далі ...

Ми діти козацького роду

Додано: 17.10.2019, 09:27

Козацьке свято дитячого садочка Далі ...

"Вічність у пісні"

Додано: 9.10.2019, 10:59

11 жовтня відбудеться презентації книги Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова