АНОНСИ КОНФЕРЕНЦІЙ

Наукові конференції, засідання, читання в Заповіднику (конференц-зал)

1

Презентація книги О.І. Шевченка «Шевченковому роду – нема переводу» (Запоріжжя, 2017) та мистецьких творів Л. М. Карпенко (Київ) як нащадків Шевченкового роду.

Квітень.

Організатор:

Долгіч Н.В.

2

Наукове засідання з нагоди 160-ї річниці приїзду Тараса Шевченка до Канева та 80-ліття з дня відкриття у 1939 році на Тарасовій горі Шевченківського меморіалу – пам’ятника на могилі поета і літературно-меморіального музею.

18 червня.

Чорна Л.О.,

Долгіч Н.В.

3

Наукове засідання до 135-річчя з дня відкриття музею «Тарасова світлиця» та встановлення чавунного пам’ятника-хреста на могилі Тараса Шевченка, 100-річчя з дня смерті В. П. Науменка та 140-річчя з дня народження В. К. Короліва-Старого.

Серпень.

Чорна Л.О.

4

Круглий стіл «Збереження історико-культурної та природної спадщини Михайлової гори» з нагоди 215-річниці з дня народження Михайла Максимовича».

Вересень.

Тарахан-Береза З.П.,

Дзима В.В.,

Миколенко Л. В.