Мандрівка у світ прекрасного

n507-1

n507-2

n507-4

Зустріч з майстринею Канева Галиною Дудіною.


Світ мистецтва відкривається кожній людині своїми неповторними гранями, наповнюючи її душу натхненням і внутрішнім піднесенням.  Мистецтво розвиває зір і слух, живить розум та уяву.

Кожна людина, краса якої унікальна полягає в неповторності її обдарування. Канівщина багата майстрами, які присвячують свій вільний час улюбленій справі.

15 травня в читальному залі відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника відбулася творча зустріч з канівчанкою, яка має унікальний талант до плетіння  –  Галиною Григорівною Дудіною.

На творчій зустрічі бібліотекарі розповіли про найдавніше ремесло в Україні   - лозоплетіння. Наші пращури уміли виплітати різні вироби для свого господарства. З вербової лози плели кошики і дитячі колиски, клітки для птахів і вулики. Альтернативою цього плетіння є плетіння з паперу, а точніше з газетних трубочок. Саме про цю техніку і була розповідь  та майстер-клас Галини Григорівни.

На заході  декламувалася поезія на дану тему. Учасники заходу учні 8-го класу гімназії імені Івана Франка (вчитель Литвин Тетяна Анатолівна) з захопленням були схоплені майстер-класом, який провела майстриня.

 

 

 Л. Дяченко

Бібліограф  

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

«В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»

Додано: 19.06.2019, 11:45

15 червня 2019 року на Тарасовій горі у Каневі, відбулося урочисте вручення відзнаки Фонду Тараса Шевченка Далі ...

Раїса Василівна Танана — подвижниця музейної справи

Додано: 12.06.2019, 14:06

Тарас Шевченко єднає народи

Додано: 31.05.2019, 11:37

24 травня на Тарасовій горіпобували учасники ІV Міжнародного проекту-конкурсу Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова