Зустріч з Катериною Калініченко

n535-3 n535-1

n535-4

n535-5

n535-6

12 листопада працівники Шевченківського національного заповідника були запрошені на творчу зустріч з поетесою, лауреатом ХІІІ та ХІV Загальнонаціональних конкурсів «Українська мова – мова єднання» в номінаціях «Мовне багатоголосся» та «Велич слова Кобзаря», майстринею човникового мереживоплетіння – фрифоліте, керівником та координатором проекту «Образ і слово Кобзаря у вишивці» Катериною Андріївною Калініченко, що відбулася у Канівському коледжі культури і мистецтв.

Канівська поетеса, громадський діяч Віра Носенко представила Катерину Андріївну як людину творчу і багатогранну, яка ділиться своїми знаннями з усіма бажаючими, а особливо з молоддю. Сама з Полтави, вона є частим гостем Канева, бо тут Тарас Шевченко, в творчість якого була закохана з дитинства.

Катерина Анатоліївна ознайомила присутніх з виставкою своїх робіт та розповіла  про  фріволіте – царське плетиво, як прийшла до нього, провела майстер-клас для усіх бажаючих.

На виставці було представлено оберіг, який пройшов фронтовими дорогами Донеччини. Його вишивала вся Україна: почали полтавці, далі – військові ООС, канівці. Студенти, викладачі коледжу та запрошені долучилися до його вишивки.

За розвиток, збереження, примноження і популяризацію кращих зразків української народної творчості, декоративно-прикладного мистецтва, формування професійно-естетичних смаків студентської молоді Катерину Калініченко нагороджено грамотою Канівського коледжу культури і мистецтв.

Колектив Шевченківського національного заповідника вітає Катерину Андріївну.

Зав. відділу Т.Філіпович

Фото Ю.Кардаш 

n535-7 n535-8
Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Казковий чаклун Юрій Ярмиш

Додано: 25.05.2020, 18:08

Одним із знаних майстрів авторської казки в Україні був і залишається Юрій Феодосійович Ярмиш Далі ...

До 159 річниці повернення Тараса Шевченка в Україну

Додано: 22.05.2020, 13:54

А над світом українська вишивка цвіте

Додано: 21.05.2020, 13:56

День Вишиванки в Україні Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова