Зустріч з Катериною Калініченко

n535-3 n535-1

n535-4

n535-5

n535-6

12 листопада працівники Шевченківського національного заповідника були запрошені на творчу зустріч з поетесою, лауреатом ХІІІ та ХІV Загальнонаціональних конкурсів «Українська мова – мова єднання» в номінаціях «Мовне багатоголосся» та «Велич слова Кобзаря», майстринею човникового мереживоплетіння – фрифоліте, керівником та координатором проекту «Образ і слово Кобзаря у вишивці» Катериною Андріївною Калініченко, що відбулася у Канівському коледжі культури і мистецтв.

Канівська поетеса, громадський діяч Віра Носенко представила Катерину Андріївну як людину творчу і багатогранну, яка ділиться своїми знаннями з усіма бажаючими, а особливо з молоддю. Сама з Полтави, вона є частим гостем Канева, бо тут Тарас Шевченко, в творчість якого була закохана з дитинства.

Катерина Анатоліївна ознайомила присутніх з виставкою своїх робіт та розповіла  про  фріволіте – царське плетиво, як прийшла до нього, провела майстер-клас для усіх бажаючих.

На виставці було представлено оберіг, який пройшов фронтовими дорогами Донеччини. Його вишивала вся Україна: почали полтавці, далі – військові ООС, канівці. Студенти, викладачі коледжу та запрошені долучилися до його вишивки.

За розвиток, збереження, примноження і популяризацію кращих зразків української народної творчості, декоративно-прикладного мистецтва, формування професійно-естетичних смаків студентської молоді Катерину Калініченко нагороджено грамотою Канівського коледжу культури і мистецтв.

Колектив Шевченківського національного заповідника вітає Катерину Андріївну.

Зав. відділу Т.Філіпович

Фото Ю.Кардаш 

n535-7 n535-8
Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Щиро дякуємо нашим дарувальникам!

Додано: 28.11.2019, 15:35

Конференція до 80-річчя Заповідника

Додано: 28.11.2019, 15:15

Всеукраїнська науково-практична конференція «Шевченківський заповідник у Каневі: передумови становлення, традиції, шляхи розвитку» Далі ...

Зустріч з Катериною Калініченко

Додано: 28.11.2019, 14:29

12 листопада працівники Шевченківського національного заповідника були запрошені на творчу зустріч Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова