Сумна звістка зі Львова

n548-1

Сумна звістка зі Львова про відхід у вічність 15 березня 2020 року Василя Михайловича Валька – багатолітнього друга Шевченківського національного заповідника, відгукнулася болем на канівській землі.

Пішла з життя Людина, подвижницьких, добрих справ якої стало б на кілька життів. Будучи активним популяризатором творчої спадщини видатної української художниці Софії Караффи-Корбут, Василь Валько брав участь у виданнях «Кобзаря» з її ілюстраціями, був ініціатором і учасником створення музею мисткині в селі Куткір, що на Львівщині.

Тісні зв’язки єднали Василя Михайловича з Каневом, його предковічною історією, іменем Тараса Шевченка. Він активно поповнював фондову збірку музею Кобзаря на Тарасовій Горі, залучаючи до безкорисливого чину дарування видатних митців та літераторів Львова, завжди підтримував позицію Заповідника у його пам’яткоохоронній діяльності.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного. Світла пам’ять про Василя Михайловича Валька назавжди залишиться в наших серцях.

Колектив Шевченківського національного заповідника

Останні статті

Образ і слово Кобзаря у вишивці

Додано: 9.08.2020, 13:01