Українська інтелігенція і Тарасова Гора

Конференц-зал

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції: «Українська інтелігенція і Тарасова Гора», приуроченій до 200-річчя від дня народження Григорія Честахівського та 150-річчя Володимира Різниченка, яка відбудеться 22 – 23 жовтня 2020 року у конференц-залі музею Тараса Шевченка Шевченківського національного заповідника (м. Канів).

До участі у роботі конференції запрошуємо фахівців науково-дослідних інституцій, історико-культурних заповідників, музейних установ, реставраційних центрів, вищих навчальних закладів, аспірантів та докторантів.

Планується видання матеріалів конференції.

Детальна інформація >>>

Останні статті

Образ і слово Кобзаря у вишивці

Додано: 9.08.2020, 13:01