Ювілей Любові Міненко

n551-2 n551-1

n551-3

n551-4

З вершини Тарасової Гори в Каневі сьогодні звучать найщиріші вітання з ювілейним Днем народження на адресу мисткині Любов Міненко – Члена Національної спілки художників України, Національної спілки театральних діячів України, лауреатки Премії імені Василя Стуса.

Майбутня художниця народилася 5 травня 1950 року в родині Шульженків – Павла і Ганни у місті Каневі, славні сторінки якого та природа з дивовижними і неповторними горами, відомими у всьому світі, Дніпром-Славутою, традиційними реаліями побуту, піднесеними до символів людського духу і чеснот, проникливим  прочитанням поетичного слова Тараса Шевченка, – лягли в основу майбутніх полотен Любов Міненко та визначили своєрідний, унікальний стиль художнього письма її творчої палітри.

Міцний сакральний зв’язок єднає відому мисткиню і Тарасову Гору. Окрасою музейної збірки Заповідника є численні роботи, що були презентовані  на  художніх  виставках, де завжди викликали щире захоплення її самобутнім талантом та високим професіоналізмом.

Нехай доля завжди буде щедрою до Вас на радість і добро, дорога Любов Павлівно !  Бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я,  натхнення та Божої опіки!

Хранителі Шевченківського меморіалу

n551-5 n551-6

Останні статті

Образ і слово Кобзаря у вишивці