Виставка «Відчуття Батьківщини»

n567-1 n567-2

n567-3

n567-4

В червні 2020 року у музеї «Народне декоративне мистецтво» Шевченківського національного заповідника м. Канева очікувалось відкриття виставки «Відчуття Батьківщини» вчительських і учнівських робіт Фастівської школи народної майстерності. Проте, умовах карантину захід довелося скасувати. Але ми вирішили провести її онлайн.

 

На виставці представлені наповнені любов’ю теплом і своєрідним колоритом вироби з бісеру, сонячні писанки, дерев’яні вироби які прикрашені декоративним розписом, вишиті рушники з різними орнаментальними композиціями і кольоровою гамою, витинанки та натюрморти .

 

Учні і вчителі Фастівської школи народної майстерності завжди у творчому пошуку вивчають здобутки минулого намагаються власними руками створити те, що робили предки доторкнутися душею до споконвічних традицій свого народу.

 

Колектив очолює Анатолій Древецький – почесний громадянин міста Фастова, художник-скульптор, педагог, член Національної спілки художників України та Національної спілки краєзнавців України, лауреат літературно-мистецької премії імені В. І. Косовського та обласної премії в галузі образотворчого мистецтва імені І. М. Сошенка, полковник Українського козацтва. Невичерпна творча фантазія мудрість професіоналізм організаторські здібності - це ще далеко не всі риси якими можна охарактеризувати директора Фастівськовї школи народної майстерності.

Досвідчені вчителі-наставники мудрі порадн

ики готують достойну зміну яка поповнить ряди народних майстрів і художників України.

n567-5 n567-6

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Пагінці Тарасової верби, що перетнули кордони

Додано: 10.07.2020, 11:18

Відтепер Тарасова верба росте в Чікаго Далі ...

Річниця Шевченківського меморіалу в Каневі

Додано: 18.06.2020, 14:39

18 червня 2020 року відзначаємо 81 річницю з дня відкриття Меморіалу на Тарасовій Горі Далі ...

Міжнародна хартія меморіальних музеїв

Додано: 18.06.2020, 09:56

При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова