Річниця Шевченківського меморіалу в Каневі

n570-3

n570-4

n570-5

Сьогодні, 18 червня 2020 року, колектив Шевченківського національного заповідника відзначає 81 річницю з дня відкриття Меморіалу на Тарасовій Горі. Зважаючи на обставини, спричинені  спалахом  коронавірусу  COVID – 19 в Україні, працівники Заповідника у захисних масках, зберігаючи рекомендовану дистанцію,  піднялися на могилу Тараса Шевченка, щоб покласти квіти і пошанувати українського Генія.

Впродовж дня  ми отримували численні вітання від колег, друзів та благодійників: «Вітаю славетний колектив Національного Шевченківського заповідника з  Днем народженя! Бажаю  миру і любові, щастя і добра, наснаги в реалізації усіх планів і задумів, натхненя і процвітання! Вам пощастило в житті, ви працюєте, творите на одному із найсвятіших місць на Землі! Землі, де витає дух Великого Тараса Шевченка, є свідками, як збуваються  його пророчі слова!  Канів та Чернеча Гора є місцем сили для багатьох українців! Вам випала велика  честь бути хранителями цього надзвичайного місця, місця, куди прагнуть душі всіх українців! Всім вам міцного здоров᾽я, радості, рясних Божих Благословінь, а Заповіднику і музею процвітання та розвитку, належної уваги від нашої влади! Зі святом вас! З повагою Тамара Котеля».

«Прийміть вітання з нагоди свята! Миру, добра, безмежної любові і шани не тільки від вдячного люду, а і з боку держави – допомога і розуміння великого значення культури, історичної пам'яті і важливості збереження національної ідентичності музеїв, пам᾽яток і всього того, що є необхідною складовою духовного розвитку української нації. Зі святом!!!», – побажала Вікторія Веріковська.

Щиро дякуємо усім за вітання і гарні побажання у День народження  Шевченкового Меморіалу!

n570-6 n570-7

Останні статті

Образ і слово Кобзаря у вишивці

Додано: 9.08.2020, 13:01