Вітаємо з успішною здачею контрольної екскурсії!

n572-2 n572-1

n572-3

n572-4

Колектив Шевченківського національного заповідника вітає завідувача сектору інформаційно-екскурсійної роботи, кандидата біологічних наук Чорного Миколу Гавриловича, екскурсоводів Мухіну Олену Андріївну, Степанець Анну Олександрівну та Ярмоленко Юлію Юріївну з успішною здачею контрольної екскурсії по експозиціях музею Тараса Шевченка, першого народного музею – «Тарасової світлиці» та території меморіалу, що стало доказом їхньої високої професійності та кваліфікації !

Зичимо неймовірних сил і блискучих ідей для подальшого саморозвитку й самореалізації та ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах.

Нехай підґрунтям подальшої плідної професійної діяльності буде міцне здоров'я, успіх, натхненна думка, вдячність екскурсантів та підтримка рідних і колег!

Запрошуємо усіх охочих відвідати екскурсії по об’єктах Шевченківського національного заповідника, що дозволить кожному усвідомити ким є Тарас Шевченко для українців, відчути сакральність обраного ним місця та поринути в тисячолітню історію Канева, з його сильною життєстверджуючою енергетикою, неповторною природою, унікальними дислокаціями Канівських гір, що бережуть спокій Великого Кобзаря.

n572-5

n572-7

n572-9

n572-11