Вітаємо з ювілеєм семінару!

n593-3

Вітаємо Тетяну Миколаївну Лебединську з виходом у світ 20-го ювілейного збірника матеріалів міжнародного наукового семінару «Санкт-Петербург — Україна», беззмінним організатором якого вона є усі ці 20-ть років. Цей збірник, як і попередні, є результатом творчого підходу, високого професіоналізму, наукової культури організатора семінару.

Тетяна Миколаївна, кандидат філософських наук, професор, член Національної спілки письменників України, знана у світі науковець, яка багато років досліджує життя і творчість представників української громади у Санкт-Петербурзі у 18-19 ст.

Протягом двадцяти років Тетяна Миколаївна долучає науковців до спільної праці піднесення міжкультурної взаємодії Петербургу і України, підтримує культурне і наукове співробітництво між слов’янськими країнами, ініціює систематичне проведення міжнародних зустрічей по культурі етносів.

Особливістю міжнародних семінарів є те, що в них брали участь представники різних наукових напрямків: медичних, філософських, філологічних, історичних, педагогічних, мистецтвознавчих. Крім вчених із слов’янських країн; Білорусі, Польщі, Росії, України, результатами своїх досліджень ділилися представники Іраку, Італії, Канади, Молдови, США.

Бажаємо Тетяні Лебединській продовжувати утримувати простір міжкультурної взаємодії в системі наукового спілкування і неформальної освіти, адже це один із шляхів виховання толерантності та взаєморозуміння в багатонаціональному суспільстві.  

 n593-1 n593-2 

Від наукових працівників Заповідника -

Світлана Брижицька

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Шевченкіана Василя Семенюка

Додано: 14.03.2021, 10:58

Відкриття виставки "Мій Шевченко" Далі ...

Дарунок в межах проекту «Ідентифікація Петренків»

Додано: 14.03.2021, 10:33

Шевченківський національний заповідник отримав цінний дарунок від Олександра Євграфовича Петренка Далі ...

Відкриття виставки "Краса природня"

Додано: 11.03.2021, 16:53

При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова