Людям з особливими потребами

i1Сьогодні цивілізований світ починає формувати нову культурно-етичну норму — повагу до фізично й інтелектуально обмежених членів суспільства відповідно до міжнародного законодавства. У статті 24 Конституції України записано: «Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом».

Під час проведення реконструкції в приміщенні музею Т. Шевченка були враховані всі потреби людей з обмеженими фізичними можливостями та створені  умови для їх комфортного огляду оновленої експозиції. Співробітники приділяють максимум уваги гостям, які відчувають труднощі при пересуванні. Піднятися  на другий поверх музею вони можуть за допомогою просторого ліфта.  Для даної категорії гостей зона паркування передбачена безпосередньо біля музею; забезпечений вільний доступ до спеціально облаштованих санвузлів. Працівники Заповідника завжди готові зустріти, а при потребі надати допомогу відвідувачам.

Відвідини музею, без сумніву, сприяють інтеграції людей з особливими потребами у суспільне життя, що досить  важливо, адже таким чином збільшується досвід і навички спілкування, зростає коло знайомих та друзів, поступово розширюється світосприйняття, з’являються нові зацікавлення.

Назад
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова