На Тарасовій горі

«Полусмак останнього кохання»

Так називалась вистава, яку нещодавно переглянули працівники Шевченківського національного заповідника в музеї на Тарасовій горі. П’єса на одну дію виконана за участі двох акторів – Володимира Петранюка (Тарас Шевченко) та Ліани Книгницької-Марковської (Ликера Полусмак).

Документальна основа, нове цікаве бачення, здавалося б, відомих фактів, майстерне виконання акторів  полонили глядачів. Від колективу заповідника було висловлено глибоку і щиру вдячність Петранюку Володимиру Івановичу - директору Київського театру української традиції «Дзеркало» (художньому керівнику, автору п’єси і постановки вистави «Полусмак останнього кохання»), а також   творчому колективу - за утвердження національної духовності, високий професіоналізм, креативність, безцінний і зворушливий дарунок   працівникам заповідника – благодійну виставу, присвячену 200-літньому ювілею Тараса Шевченка, про  одну із щемних  сторінок його життєпису, що завжди знаходить відгук у серцях.

Вистава у музеї на Тарасовій горі стала можливою завдяки фінансовому сприянню Тимошенка Віктора Анатолійовича Народного депутата Верховної Ради України, який побував на Тарасовій горі 22 травня цього року.

 

Зустріч з будівельниками Тарасової церкви

У червні на Тарасову гору завітали  майстри з села Соколівка Косівського району на Івано-Франківщині, які спорудили приміщення відродженої історичної церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Вони оглянули музеї на Тарасовій горі, вклонились могилі поета, відвідали дерев’яну козацьку церкву.

 

Ольга Білокінь, Віта Дзима   

 

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

«…на славу нашої преславної України»

Додано: 24.07.2014, 10:21

18 липня 2014 року Тарасову гору відвідав Володимир Юхимович Мельниченко Далі ...

Творча зустріч Анатолія Буртового

Додано: 24.07.2014, 09:45

16 липня у виставковому залі на Тарасовій горі відбулася творча зустріч художника Анатолія Миколайовича Буртового Далі ...

Меморіальна дошка Василю Панасовичу Березі

Додано: 24.07.2014, 09:34

Виконавчий комітет Канівської міської ради погодив пропозицію про встановлення меморіальної дошки Березі Василю Панасовичу Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова