Заходи Шевченківського національного заповідника на грудень 2014 року

11-00

«Шевченківські читання» з циклу заходів «На вічнім шляху до Шевченка» (твори поета іноземними мовами) під патронатом народного депутата України, радника Президента України М.В.Томенко. Цільова аудиторія: студенти Черкаських університетів. Місце проведення : конференц-зал музею Тараса Шевченка (Тарасова гора, м. Канів Черкаської обл.). Відп.:  Тулін В.І., тел.: (0473632368).

12-00

Обласний кінофестивалю «Шевченків край-моя земля, Черкаський край - любов моя і пісня». Місце проведення : конференц-зал музею Тараса Шевченка (Тарасова гора, м. Канів Черкаської обл.). Відп.:  Тулін В.І., тел.: (0473632368).

14-00

Майстер-клас по виготовленню новорічної листівки у техніці квілінг за участі студентів Канівського коледжу культури і мистецтва для учнів  Канівської загальноосвітньої  школи  I-III ступеню №4 Канівської міської ради. Місце проведення: музей «Літературна Канівщина», що діє на правах науково-дослідного відділу Шевченківського національного заповідника    (вул. Героїв Небесної сотні,76, м. Канів Черкаської обл.).  Відп.: Спіріна Т.М., тел.: (04736) 32063).

14-00

Літературна година «Джерела творчості наших земляків» за участі членів літературної студії «Зорянка» з  учнями Канівської загальноосвітньої  школи  I-III ступеню №4 Канівської міської ради. Місце проведення: музей «Літературна Канівщина», що діє на правах науково-дослідного відділу Шевченківського національного заповідника    (вул. Героїв Небесної сотні,76, м. Канів Черкаської обл.).  Відп.: Юрченко І.К., тел.: (04736) 32063).

14-00

Народно-фолькльорне свято «Вечорниці на Андрія». Цільова аудиторія: учні Канівської загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 3 Канівської міської ради Черкаської області. Місце проведення: музей «Літературна Канівщина», що діє на правах науково-дослідного відділу Шевченківського національного заповідника    (вул. Героїв Небесної сотні,76, м. Канів Черкаської обл.).  Відп.: Юрченко І.К., тел.: (04736) 32063).

16  грудня

15-00

Вечір пам’яті «Життя і строфи Галини Гриненко» присвячений 90-річчю з дня народження поетеси. Цільова аудиторія: школярі та громадськість міста Канева. Місце проведення: читальний зал  бібліотеки  «Літературна Канівщина», що діє на правах науково-дослідного відділу Шевченківського національного заповідника (вул. Героїв Небесної сотні,76, м. Канів Черкаської обл.).  Відп.: Шрамко Л.Г., Юрченко І.К., тел.: (04736) 32063.

12-00

Наукове засідання «Єфремівські читання» присвячене пам’яті Сергія Єфремова.

14-00

Літературні читання «З Шевченком у серці». Цільова аудиторія:  члени літературної студії «Зорянка»,  учні Канівської загальноосвітньої  школи  I-III ступеню №4 Канівської міської ради. Місце проведення: музей «Літературна Канівщина», що діє на правах науково-дослідного відділу Шевченківського національного заповідника    (вул. Героїв Небесної сотні,76, м. Канів Черкаської обл.).  Відп.: Юрченко І.К., тел.: (04736) 32063).

13-00

Презентація книги «Казкові мальованки» та відкриття персональної виставки заслуженого діяча мистецтв України Галини Морозової. Місце проведення: музей «Народне декоративне мистецтво Канівщини», що діє на правах науково-дослідного відділу Шевченківського національного заповідника (вул. Героїв Небесної сотні, 64,  м. Канів Черкаської обл.).  Відп.: Басиста Н.М., тел.: (04736) 3 23 91.

11-00

Наукове засідання  приурочене 75-річчю з дня смерті Шевченкознавця, письменника, літературознавця Сергія Єфремова. Місце проведення : конференц-зал музею Тараса Шевченка (Тарасова гора, м. Канів Черкаської обл.). Відп: Танана Р.В., тел.: (0473632368).

Останні статті