Літературна година «Джерела творчості наших земляків»

11 грудня у музеї «Літературна Канівщина» проведено літературну годину «Джерела творчості наших земляків» для учнів 10 класу Канівської гімназії ім.І.Я. Франка.

З учнями зустрілися канівські поети – В.В. Носенко та В.Д. Труфанов У ці трагедійні і доленосні для України часи поети своєю творчістю піднімають дух нації, надихаючи і підтримуючи зневірені серця.

«Слава Україні! Героям Слава! Україна понад усе! – привітала присутніх В.В. Носенко. Активна учасниця Майдану та Революції гідності,  Віра Володимирівна завжди займає активну життєву позицію. Голова Канівського Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, голова Канівського відділення Товариства зв’язків з українцями за межами України, член «Благодійного фонду «Тарасова Земля», авторка поетичних збірок «Чи можна прожить без любові?», «Моє джерело», «Джерелиця»  та пісенної «Мамин оберіг», лауреат Всеукраїнського поетичного конкурсу ім. Максима Рильського. Член літстудії «Зорянка» з 2006 року.

Тематика поезії  Носенко В.В. багатогранна: морально-етичні, соціально-економічні, духовні проблеми.

Своїм світобаченням поділився з присутніми Туфанов В.Д. Свого часу Віктор Дмитрович організував та редагував на заводі «Магніт» багатотиражну газету «Заводская трибуна». Друкувався в збірках «Поэзия непокоренного Донбасса» та в збірках авторів міста Селідово. Був членом літоб’єднання «Прометей» Донецької області. Член літстудії «Зорянка» з 2010 року.

Більшість поезій, що прозвучали на заході, присвячені молодим патріотам, які стояли до останнього на Майдані під час Революції Гідності та героям, що сьогодні віддають свої життя на сході держави за щасливе майбутнє України.

Ця поезія ввійде до нової колективної збірки літстудії «Зорянка».

Поети передали власні та колективні збірки літстудії «Зорянка» у бібліотеку Канівської гімназії ім.І.Я. Франка.

Зав. н.-д відділу «Літературна Канівщина»

Юрченко І.К.

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Вечір пам`яті Василя Симоненка

Додано: 21.01.2020, 10:44

17 січня відбувся вечір пам`яті Василя Симоненка Далі ...

Євгенії Горєвій 90 років

Додано: 9.01.2020, 11:13

6 січня виповнилося 90 років талановитій поетесі Далі ...

Українець. Оце і вся моя біографія

Додано: 8.01.2020, 13:54

8 січня 2020 року виповнюється 85 років з часу народження Василя Симоненка Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова