Шевченківські читання

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.   

6 березня в читальному залі відділу бібліотеки з учнями 3-х класів Канівської пройшли Шевченківські читання до 201- річниці з дня народження Т. Г. Шевченка. Під час масового заходу була проведена літературна година « Слово Шевченкове – вічне», вікторина по творчості Кобзаря, а також  був проведений конкурс на краще читання творів Т. Г. Шевченка. Переможцями стали: Радченко Саша, Буряк Аня, Кізко Маргарита, Ярмоленко Каріна, Пустовой Віталіна.  

Т.Г.Шевченко – це слава і гордість українського народу. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею. Він росте і й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка.

Лідія Шрамко

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

135 років "Тарасовій світлиці"

Додано: 6.09.2019, 12:04

27 серпня на Тарасовій Горі відбулося наукове засідання Далі ...

День знань

Додано: 30.08.2019, 18:51

До 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша

Додано: 7.08.2019, 14:56

7 cерпня 2019 року виповнюється 200 років з дня народження Пантелеймона Куліша Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова