Шевченкіана Івана Марчука

Така назва нової мистецької виставки, що відкрита у виставковому залі музею Тараса Шевченка Шевченківського національного заповідника. На виставці презентуються творчі роботи всесвітньовідомого українського художника, члена наукової ради Міжнародної академії сучасного мистецтва, лауреата Державної премії України імені Т.Г.Шевченка, народного художника України – Івана Марчука (м.Київ).

У залі представлено більше 40 творів мистецької шевченкіани з фондової колекції Заповідника, створеної митцем впродовж 1980-1983 рр. Твори за мотивами поезій Шевченкового «Кобзаря» виконані у авторській техніці, яку автор називає «пльонтанізм». Техніка виконання базується на складному багаторівневому нашаруванні живописних мас, що виступають не у вигляді плям, а як дивовижне плетиво тонких колористичних волокон: митець ніби вишиває фарбами.

Виставка експонуватиметься до 11 червня 2015 року. Запрошуємо канівців та гостей міста на Тарасову гору вшанувати пам'ять Тараса Шевченка і відвідати мистецьку виставку. 

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова