Акцент на все життя

Тенденція зростання рівня безробіття змушує збільшувати та вдосконалювати форми і методи профорієнтаційного впливу на молодь, інформувати про нові для українського ринку праці професії. Саме тому, в рамках проекту «Твоя діяльність визначає твою цінність» у стінах Канівського коледжу культури і мистецтв для студентів відділів кіно-фото-відеосправа, образотворчого мистецтва, учнів ЗОШ №1, №3 та санаторної школи було організовано дві зустрічі з художником-аніматором Євгеном Бабичем, випускником коледжу 2007 року. 

Євген  Бабич – професіонал в області тривимірної графіки: налаштовує компютерні персонажі для ігрової анімації, забезпечує рух мальованих моделей і об’єктів. За його словами, мистецтво 3D-аніматора полягає в тому, щоб вдихнути в персонажа душу і створити живий, одухотворений світ навколо. Недарма назва професії походить від латинського слова «anima», що перекладається як «душа». 

3D-аніматор – нова професія, яка виникла одночасно з появою компютерних програм, за допомогою яких стала можливою обробка тривимірної графіки. Незважаючи на те, що 3D-аніматор використовує сучасні компютерні технології, в основі професії все-таки застосовуються класичні принципи анімації, відомі з часів Уолта Діснея. Євген багато розказав про перспективи у сфері 3D-графіки, де 3D-аніматори  це фахівці, на яких найбільший попит, бо від них багато в чому залежить успіх фільму. Відповідаючи на питання молоді про професію 3D-аніматора, Євген зазначив, що бажання малювати, яке супроводжує людину з дитинства, може розвиватися в напрямку освоєння суміжних спеціальностей, таких як: художник-постановник, художник по текстурам, моделлервізуалізатор, композер.

Престиж, гарні заробітки, цікаві комунікації та захоплююча кар’єра – саме таким є уявлення про обрану професію пересічної молодої людини. На думку Євгена, дорога до професії, а точніше до високого професіоналізму вимагає напруженої праці у поєднанні з постійним самовдосконаленням. Все це не стане тягарем, а набуде змісту, якщо людина займеться тією роботою, яка приносить їй задоволення, і тільки тоді можна досягнути справжнього успіху. Якщо робота не приносить задоволення, то як би ти її не робив, буде тільки виснажувати, а відтак, високі заробітки та кар'єра рано чи пізно стануть тягарем, що поступово руйнуватимуть людину.

Приклад Євгена Бабича мотивував молодь до наполегливої праці над собою, професійного зростання та відкрив перспективи до амбіційних мрій про власне майбутнє у якому захоплення чи хобі може стати справою всього життя.

Провідний бібліотекар відділу бібліотеки

Шевченківського національного заповідника Делікатна О.В.

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

«Подивись на мене, як я каюсь…»

Додано: 5.02.2017, 17:26

З нагоди 100-річчя від дня смерті Ликери Полусмак було відслужено панахиду Далі ...

Відзначення Дня Соборності України

Додано: 23.01.2017, 18:42

2017-й – рік Української революції 1917–1921 рр Далі ...

Акцент на все життя

Додано: 27.12.2016, 18:47

Тенденція зростання рівня безробіття змушує збільшувати та вдосконалювати форми і методи профорієнтаційного впливу на молодь Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова