«Такий поет як Шевченко не одним українцям рідний…»

2 березня 2017 року в Канівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 6 науковими працівниками Шевченківського національного заповідника Іриною Паламарчук та Валентиною Авраменко було проведено захід «Такий поет як Шевченко не одним українцям рідний…» (П. Куліш), присвячений 203-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Метою заходу було вшанувати пам’ять великого українського поета Тараса Шевченка,  познайомити учнів з перекладами його творів мовами народів світу, звернути увагу на творчість британської перекладачки Віри Річ, розповісти дітям про тонкощі техніки перекладу.

На заході прозвучали виступи: Ірини Паламарчук «Переклади творів Тараса Шевченка в англомовному світі», Валентини Авраменко «Британська перекладачка Віра Річ, її внесок у розвиток української культури та зв’язок із Каневом».

Поезії Тараса Шевченка «Садок вишневий коло хати» та «Заповіт» (у перекладі Віри Річ англійською мовою) прочитали учениці 7-Б класу Приходько Катя та Приймак Катя.

На заході було представлено презентацію «Видання творів Тараса Шевченка іноземними мовами з фондів Шевченківського національного заповідника».

 

 

Старший науковий співробітник

Шевченківського національного заповідника

Валентина Авраменко

Фото Юрія Кардаша

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Мир, єдність, любов до України

Додано: 12.03.2017, 18:14

Шевченківський березень на Тарасовій горі Далі ...

Відкриваємо Шевченківський березень

Додано: 12.03.2017, 10:25

Канівський кобзарик Далі ...

«Такий поет як Шевченко не одним українцям рідний…»

Додано: 12.03.2017, 10:12

2 березня 2017 року було проведено захід «Такий поет як Шевченко не одним українцям рідний…» Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова