ІІ Туристичнbq форум Черкащини

23 вересня 2017 року співробітники Шевченківського національного заповідника Л. А. Сокур, Т. М. Чулкова, Ю. А. Кардаш взяли участь у роботі ІІ Туристичного форуму Черкащини, що відбувся в стінах Черкаського обласного краєзнавчого музею.

Організаторами заходу виступили Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Асоціація гостинності Черкащини.

На форум були запрошені представники органів влади, туроператори, власники зелених садиб, тематичних сіл, заповідники та музеї області, організатори патріотичних фестивалів, масових гулянь, майстри народної творчості, прихильники екопоселень Черкащини, які представили власні туристично-екскурсійні послуги.

У рамках ІІ Туристичного форуму Черкащини, який пройшов під слоганом «Завітай до серця України», відбулось обговорення ефективної взаємодії всіх учасників регіонального туристичного ринку та розвитку туризму області на 2018‒2020 роки. У межах заходу відбулися панельні дискусії щодо переваг діяльності Туристичної Асоціації; інструментів розвитку туристичної галузі; дій органів виконавчої влади, спрямованих на розвиток туризму. Також було проведено низку панельних дискусій у форматі круглих столів, що дозволило напрацювати коло заходів до програми туризму Черкаської області за різними напрямками.

Форум став чудовою нагодою для знайомства з останніми тенденціями розвитку вітчизняного туризму, налагодження співпраці з туристично-екскурсійними об’єктами області  для організації екскурсійної та виставкової діяльності Шевченківського національного заповідника.

Текст: Л. А. Сокур, Т. М. Чулкова

Фото: Ю. А. Кардаш

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Семінар «Оцифроване надбання: збереження, доступ, репрезентація»

Додано: 30.11.2017, 13:10

21-23 листопада відбувся міжнародний науково-практичний семінар Далі ...

Науково-практична конференція «Мистецькі надбання мого рідного краю»

Додано: 30.11.2017, 10:24

«…будь творчою особистістю, інші ролі зайняті» Далі ...

«Я вірю в силу духу українського народу»

Додано: 30.11.2017, 09:29

Виставка та круглий стіл до 80-річчя від дня народження Вячеслава Чорновола Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова