Круглий стіл «Підвищення іміджу сучасного фахівця: європейський досвід та українські реалії»

З нагоди відзначення Дня соціолога 4 жовтня 2017 року у Каневі відбулось виїзне засідання Черкаського регіонального відділення Черкаського регіонального відділення України, у рамках якого було проведено круглий стіл «Підвищення іміджу сучасного фахівця: європейський досвід та українські реалії», організований Черкаським регіональним відділенням Соціологічної Асоціації України спільно з Шевченківським національним заповідником та Канівським коледжем культури і мистецтв.

У заходах взяли участь: перший заступник генерального директора Шевченківського національного заповідника Ліховий Ігор Дмитрович; директор Канівського коледжу культури і мистецтв, кандидат історичних наук Тихомир Віктор Петрович; голова Черкаського регіонального відділення Соціологічної Асоціації України, кандидат соціологічних наук Дудко Людмила Андріївна; викладачі провідних вищих навчальних закладів м. Черкас; викладачі Канівського коледжу культури і мистецтв; працівники Соціологічної служби TNS; члени Черкаського регіонального відділення Соціологічної Асоціації України та наукові співробітники Шевченківського національного заповідника – Філіпович Тамара Іванівна, Сокур Людмила Анатоліївна, Чулкова Тетяна Миколаївна.

Свою роботу учасники круглого столу розпочали із відвідин святині Черкаської землі – могили великого українця – Тараса Григоровича Шевченка та покладання квітів.

Із вітальним словом до учасників круглого столу звернувся перший заступник генерального директора Шевченківського національного заповідника Ліховий Ігор Дмитрович. Наголосивши на особливому значенні постаті Тараса Шевченка у консолідації та поступі української нації на сучасному етапі. Також гості прослухати захоплюючу та змістовну екскурсію, яку провів Ігор Дмитрович.

Подальшу роботу учасники круглого столу продовжили на базі Канівського коледжу культури і мистецтв.

Роботу круглого столу відкрив запальний виступ ансамблю народної музики «Здоровенькі були» Канівського коледжу культури і мистецтв (керівник:  Шевченко Петро Миколайович). Директор коледжу, кандидат історичних наук Тихомир Віктор Петрович та голова Черкаського регіонального відділення Соціологічної асоціації України, кандидат соціологічних наук Дудко  Людмила Андріївна привітали  присутніх з Днем соціолога та Днем працівника освіти. Модератором заходу виступила кандидат історичних наук Сокур Людмила Анатоліївна.

Неабиякий інтерес у присутніх викликали доповіді працівників Шевченківського національного заповідника Філіпович Тамари Іванівни «Місце культурно-освітньої роботи у формуванні позитивного іміджу Шевченківського національного заповідника», Чулкової Тетяни Миколаївни «Виставкова діяльність як фактор підвищення іміджу сучасного музею» та Сокур Людмили Анатоліївни «Туристично-інформаційний центр як засіб формування та просування іміджу Шевченківського національного заповідника».

У ході роботи круглого столу було обговорено проблеми формування позитивного іміджу у сфері освіти та культури, зокрема, можливі шляхи, засоби та інструментарій підвищення іміджевої складової діяльності закладів та установ даної сфери.

Круглий стіл на тему: «Підвищення іміджу сучасного фахівця: європейський досвід та українські реалії» відбувся на високому науковому та організаційному рівні, став ареною жвавих дискусій, обміну думками та дозволив окреслити плани на подальшу співпрацю у даному форматі. 

 

 

Текст: Людмила Сокур

Фото: Дмитро Борщ

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Письменник країни дитинства Всеволод Нестайко

Додано: 11.02.2020, 10:06

До 90-річчя з дня народження Далі ...

Вечір пам`яті Василя Симоненка

Додано: 21.01.2020, 10:44

17 січня відбувся вечір пам`яті Василя Симоненка Далі ...

Євгенії Горєвій 90 років

Додано: 9.01.2020, 11:13

6 січня виповнилося 90 років талановитій поетесі Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова