Мото-фестиваль Тарасова Гора

Легендарному, одному з  наймасштабніших міжнародних мото-фестивалів Тарасова Гора у цьому році виповнилося 16 років.

На Тарасову гору приїхали любителі швидкості з більш як 10 країн світу!
Мотофестиваль "Тарасова Гора" отримав перший "паспорт" «Нам 16 років! Вже можна! Але не все» – такий девіз цьогорічного зліту байкерів, що з 2002 року проходить на Черкащині. 
До цього фесту мотородина ставиться як до живої істоти, тому він і отримав жартівливий паспорт на ім’я Тарасова Гора Сальвадорівна, пише “Нові Доба”.
Понад 8 тисяч членів мотоклубів із усіх усюд України та з-за кордону (Польща, Естонія, Латвія, Іспанія, Німеччина, Італія та інші) об’єднав фестиваль  у перші вихідні літа. Локацією для мотовершників став санаторій «Світанок» у селі Свидівок. 

Упродовж чотириденного дійства учасники випробовували своїх залізних коней на міцність і витривалість, спілкувалися та розважалися. Допомагали в цьому відомий італійський рок-гурт – "Folkstone". Також приїхали й українські гурти – «Тартак», «Карна», «Жадан і Собаки», «Брати Станіслава», «Роялькіт», «Man-Gust», «Krichuss», «BigBreenBag».

2 червня учасники понад двохтисячною колоною рушили до Канева, щоб традиційно вшанувати Великого Кобзаря. Бо вважають, що у Тараса Шевченка і байкерів чимало спільного. 

"Це бунтарський дух. Ми любимо свободу, ми любимо мандрувати, ми любимо Україну, оце все і поєднує", – зауважує організатор фестивалю Ашот Арушанов. 

Мотоциклісти піднялися на гору, поклали квіти на могилу Тараса Шевченка і зробили традиційне фото.
Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Творча зустріч з письменниками Кримської організації НСПУ

Додано: 10.10.2018, 15:45

6 жовтня у науково-дослідному відділі «Літературна Канівщина» пройшла творча зустріч Далі ...

Конференція на Тарасовій горі

Додано: 6.10.2018, 16:18

4 жовтня 2018 року було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Тарасова гора: люди і події» Далі ...

«Тарасів дороговказ»

Додано: 6.10.2018, 15:56

21 вересня на Чернечій Горі завершив пішу ходу «Тарасів дороговказ» волинський шевченкознавець і волонтер Руслан Теліпський Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова