Відкриття виставки родини Теліженків

Презентація мистецьких робіт

 дизайнерів бренду TELIZHENKO на виставці

в Шевченківському національному заповіднику

м. Канів

 

У виставковому залі музею Тараса Шевченка 7 березня 2019 року відбулося урочисте  відкриття виставки мистецької родини Теліженків (м. Черкаси). 

У експозиції представлено близько півсотні робіт дизайнерів бренду «TELIZHENKO fashion house» –  Олександри, Миколи й Олесі. І хоча кожен із майстрів працює в різних напрямах, але об’єднує їх мистецтво. Три принципові позиції: народність, символізм, модерн,  а також спільна мета – творення нового мистецького образу України.

На особливу атмосферу у виставковому залі налаштовують монументальні Рушники вишиті за мотивами і тематичними задумами Олександри Теліженко. Привертають увагу відвідувачів і вишиті картини, у яких автор розкриває філософію теми «Природа – храм земний», як незбагненне втілення божественної сутності. 

Микола Теліженко презентує на виставці витинанки, через які він розкриває своє бачення історичних тем – традиційних і гостросучасних. Його роботи – це відверта і мистецькоякісна розмова з сучасником про найважливіше. Водночас це глибинна традиція, трансформована художником у новітнє мистецтво.

Олеся Теліженко представляє  свій творчий доробок у стилі аплікативного колажу. Кожна її картина переосмислена: традиційні мотиви знаходять гармонійне втілення в сучасних тенденціях. Своєю творчістю дизайнерка доповнює етнічну скарбницю українського народу.

Запрошуємо вас відвідати виставку «Феномен родини Теліженків», яка відкрита з 9-00 до16-00 кожного дня, крім понеділка, до 13 квітня 2019 року.

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Зустріч з родичами Шевченка

Додано: 9.05.2019, 15:36

Стало нашою доброю традицією проводити зустрічі з родичами Тараса Шевченка на Чернечій горі Далі ...

Добра душа і жила добром

Додано: 9.05.2019, 15:26

Минуло двадцять років, як закінчився земний шлях канівської поетеси Катерини Піки Далі ...

Таємниці світлих снів

Додано: 26.04.2019, 10:46

Мистецька виставка картин Івана Пилипенка Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова