Під українським дивокраєм книгу люблять і читають

Її величність книга! Ніщо за своєю силою не може  зрівнятися з нею. В ній  зібрана  мудрість усього людства, що передається  від покоління до покоління. З дитячих  років книжка допомагає  нам пізнати  себе і зрозуміти світ що нас оточує. Навіть в еру комп’ютерних технологій вона не перестає бути актуальною.

У дні весняних канікул працівники  відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника провели цикл заходів в рамках   Всеукраїнського тижня дитячого читання: « Під українським дивокраєм книгу люблять і читають». Розпочато тиждень дитячого читання літературно- музичним святом: « Дитяча книга - сузір'я вічного й святого». На святі діти слухали розповідь бібліотекарів про історію виникнення книги та її роль в житті кожної людини. До юних читачів завітали казкові герої, королева книга, книжковий лікар. Діти декламували вірші, відгадували загадки, були активними учасниками літературних інсценіровок,  конкурсів, вікторин.

З юними поетами була проведена година поетичного настрою: «Поезія – це сила чарівна, що музикою серце надихає». На зустріч з дітьми завітала канівська поетеса Олеся Руденко. Її розповіді про поезію та поетичні твори зачарували учасників зустрічі.  З задоволенням діти взяли участь в майстер-класах «Паперові фантазії», «Український оберіг», мультимедійних розвагах «Зустріч на перехресті казок». Зацікавили читачів і книги з книжкової виставок представлених в бібліотеці. Діти вели дискусію  між собою і з бібліотекарями про прочитані ними книги. Заходи тижня дитячого читання пройшли в атмосфері радісного спілкування де кожна дитина – юний читач відчули себе бажаними гостями бібліотеки. Завершився тиждень врученням солодких  подарунків  кращим юним читачам бібліотеки.

Слово і книга – безсмертні.  Хай же не буде  в житті нашої молоді   жодного дня  без хоча б однієї прочитаної  сторінки з нової книги.

Л. Шрамко.

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Тарас Шевченко єднає народи

Додано: 31.05.2019, 11:37

24 травня на Тарасовій горіпобували учасники ІV Міжнародного проекту-конкурсу Далі ...

Образ і слово Кобзаря у вишивці

Додано: 31.05.2019, 11:23

Творча зустріч з Зоєю Коваленко та Катериною Калініченко Далі ...

Члени Національної спілки письменників України на Тарасовій горі

Додано: 31.05.2019, 11:03

23 травня 2019 року у конференц-залі музею відбулась літературна зустріч Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова