Мандрівка у світ прекрасного

Зустріч з майстринею Канева Галиною Дудіною.


Світ мистецтва відкривається кожній людині своїми неповторними гранями, наповнюючи її душу натхненням і внутрішнім піднесенням.  Мистецтво розвиває зір і слух, живить розум та уяву.

Кожна людина, краса якої унікальна полягає в неповторності її обдарування. Канівщина багата майстрами, які присвячують свій вільний час улюбленій справі.

15 травня в читальному залі відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника відбулася творча зустріч з канівчанкою, яка має унікальний талант до плетіння  –  Галиною Григорівною Дудіною.

На творчій зустрічі бібліотекарі розповіли про найдавніше ремесло в Україні   - лозоплетіння. Наші пращури уміли виплітати різні вироби для свого господарства. З вербової лози плели кошики і дитячі колиски, клітки для птахів і вулики. Альтернативою цього плетіння є плетіння з паперу, а точніше з газетних трубочок. Саме про цю техніку і була розповідь  та майстер-клас Галини Григорівни.

На заході  декламувалася поезія на дану тему. Учасники заходу учні 8-го класу гімназії імені Івана Франка (вчитель Литвин Тетяна Анатолівна) з захопленням були схоплені майстер-класом, який провела майстриня.

 

 

 Л. Дяченко

Бібліограф  

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Вечір пам`яті Василя Симоненка

Додано: 21.01.2020, 10:44

17 січня відбувся вечір пам`яті Василя Симоненка Далі ...

Євгенії Горєвій 90 років

Додано: 9.01.2020, 11:13

6 січня виповнилося 90 років талановитій поетесі Далі ...

Українець. Оце і вся моя біографія

Додано: 8.01.2020, 13:54

8 січня 2020 року виповнюється 85 років з часу народження Василя Симоненка Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова