Мандруючи горами м. Канева.

24 жовтня в відділі бібліотеки ШНЗ  відбулася чергова квест-гра «Мандруючи горами м. Канева». Квест-гра є інноваційною формою роботи з учнями.

Це – цікавий і, водночас, ефективний спосіб засвоєння школярами необхідних знань, умінь та навичок. Інтерактивні вправи, виконання яких передбачає участь у квесті, стимулюють пізнавальний інтерес учнів, забезпечують активну участь всіх учасників, сприяють розвитку фізичних якостей - це спритність, кмітливість та швидкість реакції, сприяють розвитку уваги, формують у дітей вміння дотримуватися правил колективної гри, вміння працювати в дружньому колективі, виховувати повагу один до одного.

Учасниками квест-гри стали юні читачі бібліотеки, учні 4-5 класів Ліплявської НВК та учні 5-а класу шк. №5.  

Ця квест-гра сприяла  поповненню літературного та історичного багажу школярів вікторинами, загадками, створенню умов для розвитку пам’яті, мислення, творчого потенціалу. Захід носив розважальний і пізнавальний характер.

Цікаву історію гір м. Канева розповіла завідуюча відділом бібліотеки

 Л.Г.Шрамко, а кмітливу і захоплюючу квест-гру для дітей провели бібліотекарі відділу В.В.Слива та Л.П.Сліпченко, класний керівник 5-а класу Карлова І.Г. та бібліотекар шк. №5 Борей О.М.

Ведучі заходу розповіли дітям умови квест-гри. Юні члени гри дізналися, що їм доведеться пройти різні цікаві випробування. Подолавши ці завдання, вони зможуть отримати картки з ключами, які повинні допомогти розгадати необхідне ключове слово. Але таку картку з ключем теж треба зуміти знайти.

Цього разу діти розділилися на 2 команди в кожній з якої був свій капітан. Для кожної команди були свої завдання. Ведучі заходу вигадали для учасників команд оригінальні цікаві підказки в пошуку ключів. Питання вікторини спрямовані на розвиток кругозору учнів, поширює їх представлення про історію України, її великих особистостей.

Найбільше дітям сподобалося шукати ключі (літери), щоб в результаті скласти ключове потрібне слово «Замкова». Якомога швидше, з кольорових букв команди складали назву гори на якій проходив захід.

З великою цікавістю і задоволенням діти розгадували літературних героїв та назви казок.

По завершенні заходу всі діти взяли участь у флешмобі «У книжковому царстві, у мудрій державі» та отримали подарунки. Було дуже весело, цікаво, пізнавально і захоплююче. Всі отримали масу позитивних емоцій і висловили надію на участь в таких квестах на різні теми і далі.

Валентина Слива

Бібліотекар 1 категорії відділу бібліотеки

Шевченківського національного заповідника

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Євгенії Горєвій 90 років

Додано: 9.01.2020, 11:13

6 січня виповнилося 90 років талановитій поетесі Далі ...

Українець. Оце і вся моя біографія

Додано: 8.01.2020, 13:54

8 січня 2020 року виповнюється 85 років з часу народження Василя Симоненка Далі ...

Поповнення колекції

Додано: 2.01.2020, 17:10

Нещодавно колекція книжкової Шевченкіани поповнилася Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова