Зустріч з Катериною Калініченко

12 листопада працівники Шевченківського національного заповідника були запрошені на творчу зустріч з поетесою, лауреатом ХІІІ та ХІV Загальнонаціональних конкурсів «Українська мова – мова єднання» в номінаціях «Мовне багатоголосся» та «Велич слова Кобзаря», майстринею човникового мереживоплетіння – фрифоліте, керівником та координатором проекту «Образ і слово Кобзаря у вишивці» Катериною Андріївною Калініченко, що відбулася у Канівському коледжі культури і мистецтв.

Канівська поетеса, громадський діяч Віра Носенко представила Катерину Андріївну як людину творчу і багатогранну, яка ділиться своїми знаннями з усіма бажаючими, а особливо з молоддю. Сама з Полтави, вона є частим гостем Канева, бо тут Тарас Шевченко, в творчість якого була закохана з дитинства.

Катерина Анатоліївна ознайомила присутніх з виставкою своїх робіт та розповіла  про  фріволіте – царське плетиво, як прийшла до нього, провела майстер-клас для усіх бажаючих.

На виставці було представлено оберіг, який пройшов фронтовими дорогами Донеччини. Його вишивала вся Україна: почали полтавці, далі – військові ООС, канівці. Студенти, викладачі коледжу та запрошені долучилися до його вишивки.

За розвиток, збереження, примноження і популяризацію кращих зразків української народної творчості, декоративно-прикладного мистецтва, формування професійно-естетичних смаків студентської молоді Катерину Калініченко нагороджено грамотою Канівського коледжу культури і мистецтв.

Колектив Шевченківського національного заповідника вітає Катерину Андріївну.

Зав. відділу Т.Філіпович

Фото Ю.Кардаш 

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Вечір пам`яті Василя Симоненка

Додано: 21.01.2020, 10:44

17 січня відбувся вечір пам`яті Василя Симоненка Далі ...

Євгенії Горєвій 90 років

Додано: 9.01.2020, 11:13

6 січня виповнилося 90 років талановитій поетесі Далі ...

Українець. Оце і вся моя біографія

Додано: 8.01.2020, 13:54

8 січня 2020 року виповнюється 85 років з часу народження Василя Симоненка Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова