Ювілей Любові Міненко

З вершини Тарасової Гори в Каневі сьогодні звучать найщиріші вітання з ювілейним Днем народження на адресу мисткині Любов Міненко – Члена Національної спілки художників України, Національної спілки театральних діячів України, лауреатки Премії імені Василя Стуса.

Майбутня художниця народилася 5 травня 1950 року в родині Шульженків – Павла і Ганни у місті Каневі, славні сторінки якого та природа з дивовижними і неповторними горами, відомими у всьому світі, Дніпром-Славутою, традиційними реаліями побуту, піднесеними до символів людського духу і чеснот, проникливим  прочитанням поетичного слова Тараса Шевченка, – лягли в основу майбутніх полотен Любов Міненко та визначили своєрідний, унікальний стиль художнього письма її творчої палітри.

Міцний сакральний зв’язок єднає відому мисткиню і Тарасову Гору. Окрасою музейної збірки Заповідника є численні роботи, що були презентовані  на  художніх  виставках, де завжди викликали щире захоплення її самобутнім талантом та високим професіоналізмом.

Нехай доля завжди буде щедрою до Вас на радість і добро, дорога Любов Павлівно !  Бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я,  натхнення та Божої опіки!

 

З повагою

Хранителі Шевченківського меморіалу

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Образ і слово Кобзаря у вишивці

Додано: 9.08.2020, 13:01

До 95-річчя створення Історико-культурного заповідника біля могили Тараса Шевченка

Додано: 9.08.2020, 12:32

Готуємося до Восьмих Міжнародних Шевченкіських читань

Додано: 4.08.2020, 11:35

У зв'язку з небезпекою пандемії Восьмі Міжнародні Шевченківські читання проводитимуться у заочному форматі Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова