Квест–марафон

n590-1 Всеукраїнський благодійний культурно – науковий фонд Т.Г.Шевченка спільно з Міністерством освіти та науки України і Шевченківським національним заповідником 2017 року до дня народження Тараса Шевченка, запровадив квест–марафон на тему: «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?». Метою заходу стало долучення широких верств суспільства до поглибленого ознайомлення з творчістю та життям Тараса Шевченка. До участі у квесті допускаються всі бажаючі без будь–яких обмежень. Участь у квесті індивідуальна.

14 жовтня  дійшов фінішу цьогорічний  квест-марафон  «Чи знаємо ми Тараса Шевченка»? За проектом марафон відбувався онлайн  починаючи з весни 2020 року і мав завершуватися інтерактивом у Шевченківському національному заповіднику. Можливості цих урочистостей очікували учасники квесту майже до кінця серпня. І коли вже стало зрозуміло те, що до Канева їм дістатися не судилося, у зв'язку з оголошенням карантину, організаторам квесту довелося знову останній тур оголосити  онлайн. Питання до нього традиційно надав Шевченківський національний заповідник і цього разу досить таки складне: «Які оригінальні мистецькі твори  Тараса Шевченка має Шевченківський національний заповідник, і яким чином вони до колекції надійшли»? Приємно зауважити, що віднайшлися сміливці-пошуківці й спромоглися дати вірні відповіді. І сьогодні, згідно встановлених термінів,  ми оголошуємо прізвища переможців квест – марафону з чим їх  вітаємо!

Тож, переможці цього разу:

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ:

Євгеній Жданов -  гімназія №46 м. Запоріжжя  та

Назар Чехов –  спецшкола – інтернат «Січовий колегіум» м.Запоріжжя.

 

ДРУГЕ МІСЦЕ:

Кіра Дячук – Полянська гімназія, Хмельницька обл. та

Максим Котяш – с.Заводівка, Одеська обл.

 

ТРЕТЄ МІСЦЕ:

Еліза Жданова –  гімназія №46 м.Запоріжжя та

Марія Непомяща  – Михайло – Олександрівська ЗОШ, Одеська обл.

 

Шевченківський національний заповідник щиро вітає переможців і дякує всім, хто взяв участь у квесті, та запрошує до подальшої співпраці на шляху до феномену Тараса Шевченка.

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Пам’яті Василя Кричевського

Додано: 15.11.2021, 17:55

18 червня 1939 року було відкрито музей Тараса Шевченка Далі ...

30-й День Незалежності України

Додано: 19.08.2021, 21:22

Прес-анонс заходів на Тарасовій горі Далі ...

30-річчя відновлення Тарасової світлиці

Додано: 6.08.2021, 15:38

Як підсумок святкування у конференц-залі музею Тараса Шевченка відбулося урочисте засідання Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова