На Україну повернусь

„На Україну повернусь”- під такою назвою у читальному залі відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника пройшов літературно - музичний вечір присвячений письменникам – емігрантам Олексію Кобцю і Наталії Лівицькій – Холодній. Вони прожили життя далеко від рідної України, там і знайшли свій спочинок. Протягом усього свого життя їхні думки, почуття і надії були тут на рідній землі. Рідній своїй Україні вони присвячували свої твори.

Вечір підготували та провели науковці відділу „Літературна Канівщина”, працівники відділу бібліотеки в співпраці з вчителькою української мови і літератури Бондаренко Наталією Леонідівною і  учнями 8 класу гімназії імені І. Я. Франка.

Присутні на вечорі  старшокласники та жителі міста  ознайомилися з життєвим та творчим шляхом письменників – емігрантів, творчість яких стала прикладом безмежної відданості Україні, її народові. На вечорі звучала поезія, музичні твори письменників - емігрантів. В ім`я України ми повинні берегти пам`ять її талановитих синів і дочок.

Шрамко Л. Г.

Завідуюча відділом бібліотеки 

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Письменник країни дитинства Всеволод Нестайко

Додано: 11.02.2020, 10:06

До 90-річчя з дня народження Далі ...

Вечір пам`яті Василя Симоненка

Додано: 21.01.2020, 10:44

17 січня відбувся вечір пам`яті Василя Симоненка Далі ...

Євгенії Горєвій 90 років

Додано: 9.01.2020, 11:13

6 січня виповнилося 90 років талановитій поетесі Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова