Вітаємо з ювілеєм семінару!

n593-3

Вітаємо Тетяну Миколаївну Лебединську з виходом у світ 20-го ювілейного збірника матеріалів міжнародного наукового семінару «Санкт-Петербург — Україна», беззмінним організатором якого вона є усі ці 20-ть років. Цей збірник, як і попередні, є результатом творчого підходу, високого професіоналізму, наукової культури організатора семінару.

Тетяна Миколаївна, кандидат філософських наук, професор, член Національної спілки письменників України, знана у світі науковець, яка багато років досліджує життя і творчість представників української громади у Санкт-Петербурзі у 18-19 ст.

Протягом двадцяти років Тетяна Миколаївна долучає науковців до спільної праці піднесення міжкультурної взаємодії Петербургу і України, підтримує культурне і наукове співробітництво між слов’янськими країнами, ініціює систематичне проведення міжнародних зустрічей по культурі етносів.

Особливістю міжнародних семінарів є те, що в них брали участь представники різних наукових напрямків: медичних, філософських, філологічних, історичних, педагогічних, мистецтвознавчих. Крім вчених із слов’янських країн; Білорусі, Польщі, Росії, України, результатами своїх досліджень ділилися представники Іраку, Італії, Канади, Молдови, США.

Бажаємо Тетяні Лебединській продовжувати утримувати простір міжкультурної взаємодії в системі наукового спілкування і неформальної освіти, адже це один із шляхів виховання толерантності та взаєморозуміння в багатонаціональному суспільстві.  

 n593-1 n593-2 

Від наукових працівників Заповідника -

Світлана Брижицька

Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Пам’яті Василя Кричевського

Додано: 15.11.2021, 17:55

18 червня 1939 року було відкрито музей Тараса Шевченка Далі ...

30-й День Незалежності України

Додано: 19.08.2021, 21:22

Прес-анонс заходів на Тарасовій горі Далі ...

30-річчя відновлення Тарасової світлиці

Додано: 6.08.2021, 15:38

Як підсумок святкування у конференц-залі музею Тараса Шевченка відбулося урочисте засідання Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова