Навчальна екскурсія у музеї

n600-2 n600-1

n600-3

n600-4

n600-5

23 лютого 2021 року Шевченківський національний заповідник відвідали слухачі спецкурсу «Основи музеєзнавства» Канівського фахового коледжу культури і мистецтв Уманського державного університету імені Павла Тичини.

 У ході зустрічі заступник генерального директора з наукової роботи, кандидат історичних наук  Світлана БРИЖИЦЬКА ознайомила студентів зі специфікою роботи наукового підрозділу заповідника, розкрила принципи роботи науково-дослідних та культурно-освітнього відділів.

Головий зберігач фондів Ганна МАНЖАРА провела екскурсію  фондовими кімнатами. Було зроблено акцент на специфіці збергіання музейних предметів різних груп:  живопису, декоративного  мистецтва, скульптури, книг.

Побували відвідувачі і на на монтажі художньої виставки  у виставковому залі.

Людмила ДЯЧЕНКО, бібліограф ІІ категорії бібліотечно-інформаційного відділу,  ознайомила з приницпами комплектуваня фондів бібліотеки заповідника, що  була заснована у 1939 році, напрямками її діяльності відповідно до сучасних вимог.

Екскурсію  музеєм Тараса Шевченка студентам провела Тамара ФІЛІПОВИЧ, завідувач відділу культурно-освітньої  роботи.

На згадку про відвідини заповідника Світлана Брижицька подарувала кожному студенту книгу — свою наукову монографію «Подія на Чернечій і долі  людей», в основу якої покладено дослідження про заміну чавунного хреста на могилі Тараса Шевченка. Також заступник директора побажала студентам успіхів у навчанні та пов’язати свою долю з роботою у музейному закладі.

n600-6 n600-7
Share |

Оцінка користувачів

Оцінити статтю


Останні статті

Пам’яті Василя Кричевського

Додано: 15.11.2021, 17:55

18 червня 1939 року було відкрито музей Тараса Шевченка Далі ...

30-й День Незалежності України

Додано: 19.08.2021, 21:22

Прес-анонс заходів на Тарасовій горі Далі ...

30-річчя відновлення Тарасової світлиці

Додано: 6.08.2021, 15:38

Як підсумок святкування у конференц-залі музею Тараса Шевченка відбулося урочисте засідання Далі ...
При використанні матеріалів сайту, наявність гіперпосилання обов`язкова